Najděte si vhodný doplněk iDokladu. Nebo ho sami naprogramujte

Najděte si vhodný doplněk iDokladu. Nebo ho sami naprogramujte

Hledáte vychytávku, která vám lépe propojí iDoklad s e-shopem, s Money S3 nebo jinak zpříjemní práci? Možná na vás už čeká v novém Katalogu doplňků iDokladu.

Na základě zpětné vazby jsme pro vás připravili stránku, kde si můžete bezplatně stáhnout některý z naprogramovaných doplňků. A protože u nás i mezi uživateli je nemálo šikovných programátorů, budou vychytávky postupně přibývat.

Každý vývojář má totiž možnost do katalogu přidat svoji aplikaci nebo jiný zlepšovák iDokladu. Věříme tak, že společně vybudujeme kolem vývoje aplikací programátorskou komunitu a poskytneme vývojářům možnost se zlepšovat a prezentovat výsledky své práce.

Všechny důležité informace k programování, včetně popisu API, jsme zpřístupnili na developerském portálu.

Za každou vychytávku, kterou schválíme a zveřejníme od nás vývojář dostane jako pozornost Oblíbený tarif na celý rok grátis. Ten může:

  • využít pro další programování po vyčerpání dvouměsíčního testování Prémiového tarifu zdarma
  • nebo darovat a usnadnit tak někomu ze svého okolí podnikání.

Svůj doplněk je možné přihlásit do katalogu již nyní. Stačí vyplnit formulář  a my se ozveme, jakmile požadavek zpracujeme.

Katalog se všemi doplňky si můžete prohlédnout zde.

Diskuze

  1. Martin Louda 1.3.2018 at 12:06 Odpovědět

    Dobrý den přeji, mám dotaz ohledně napojení iDoklad na OpenCart 2.0 . Je možné poprosit o informace, jestli je toto možné pomocí již hotového modulu? Děkuji za odpověď Louda

Komentovat